Cumartesi , Eylül 21 2019
Anasayfa / Haklarımız / Sokak Hayvanlarına “BİR YUVA BİR MAMA”

Sokak Hayvanlarına “BİR YUVA BİR MAMA”

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 27 Ocak-05 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceği sevgi dolu projesi “Bir Yuva Bir Mama”yı Ömür Gedik’in katılımıyla başlatıyor!

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 27 Ocak-05 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceği sevgi dolu projesi “Bir Yuva Bir Mama”yı Ömür Gedik’in katılımıyla başlatıyor!

İstanbul Cevahir’in, sömestir’a özel olarak hazırladığı “Bir Yuva Bir Mama” ile çocuklar yardıma muhtaç minik dostları için kedi evleri, köpek kulübeleri yapacak, mama paketlerini süsleyecekler. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 27 Ocak saat 16:00’da etkinlik alanını ziyaret edecek Ömür Gedik, hem bir söyleşi gerçekleştirecek hem de minik hayvanseverlere eşlik edecek.

Proje sonunda hazırlanan evler ve kulübeler, ihtiyaç duyulan noktalara dağıtılacak. Ayrıca etkinliğe katılan çocuklar, paketlerini süsledikleri mamaları yanlarına alabilecekler. Böylelikle mamalar çocuklar vasıtası ile ihtiyaç noktalarına ulaştırılırken, çocuklar da soğuk havalarda sokak hayvanlarını koruma bilinci kazanacak.

Hayvan sevgisini ve yardımlaşma bilincini geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam eden İstanbul Cevahir’in “Bir Yuva Bir Mama” etkinliğine tüm hayvan sever çocukları bekliyoruz!

Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO) Ömür Gedik tarafından, 31.12.2010 tarihinde toplumda hayvan sevgisi bilincini geliştirmek ve hayvanseverlere yol göstermek amacıyla kuruldu. Sokaktaki ve ormanlardaki hayvanların beslenme ve bakımına yardımcı olmanın yanı sıra hayvan hakları ihlalleri ve hayvanseverlere yapılan saldırı ve haksızlıklarına karşı davalar açıp takibini yapan derneğin asıl amaçlarından bir tanesi de toplumu hayvan hakları ve çevre konusunda bilinçlendirmektir.

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*