Cumartesi , Temmuz 20 2019
Anasayfa / Magazin / Eğlence / Bedük&Sıla&Özkan Uğur Muhteşem Düet

Bedük&Sıla&Özkan Uğur Muhteşem Düet

Bedük, Sıla ve Özkan Uğur’dan muhteşem düet

Bedük Bi Dans Etsek ismini verdiği albümünün ilk İstanbul konserini önceki akşam Zorlu PSM Zorlu Performans Sanatları Merkezi nde verdi. Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği geceye Bedük’ün Sıla ve Özkan Uğur ile yaptığı düet damgasını vurdu.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi bir ilke daha imza atarak, sahne üstünde ayakta düzenlenecek konserlerin ilkine önceki gece ödüllü şarkıları ve yenilikçi klipleri ile her zaman listelerin zirvesinde yer alan Bedük Bi Dans Etsek albüm lansmanı ile başladı.

Muhteşem sahnesi ve seslendirdiği şarkılarla hayranlarını coşturan Bedük, hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza attı. Dünya standartlarındaki sahne şovu ile her şarkıya özel hazırlanmış görselleri, daha bir çok sürprizle seyircisinin heyecanını her dakika daha da arttırdı.
Zorlu Performans Sanatları Merkezi ni ful kapasite dolduran yüzlerce Bedük hayranı ilk defa dinledikleri şarkılar eşliğinde tüm gece dans ettiler.
Yeni şarkıları ile sevenlerinden tam not alan Bedük, albümde yer alan MFÖ’ nün efsane şarkısı Sude yi Sıla ve Özkan Uğur ile beraber söyleyerek geceye damgasını vurdu.

Özkan Uğur süpriz şovuyla izleyenlerin hafızalarından uzun süre silinmeyecek bir performansa imza atarken Bedük efsane şarkı Sude yi albümüne almanın ve yaşayan efsan Özkan Uğur’la düet yapmanın heyecanını lansman sonrası kameralarla paylaştı.

MUHTEŞEM DÜETİN TAMAMINI İZLEYEBİLİRSİNİZ

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*