Pazartesi , Aralık 10 2018
Anasayfa / Magazin / 7’den 70’e Şenlik Var

7’den 70’e Şenlik Var

FI FFW DemetAkalin (1)

Demet Akalın’ın Podyum Süprizi

Yıllar sonra podyumda…Doğum yaptıktan sonra hızla eski formuna dönen Demet Akalın ‘Altın’ bir elbiseyle podyuma dönerken,ünlülüleri zayıflatan Şeyda Coşkun’da formda kalmanın tüyolarını verecek.Hafta sonu hem eğlenmeye,hem öğrenmeye var mısınız?

27-28 Eylül tarihlerinde; defileler, indirimler, alışveriş gecesi, çekiliş kampanyası ve sürpriz ünlüler, kısacası modaya dair her şey yine Forum İstanbul’da ve Marmara Forum’da olacak.

Moda dünyasının yeni keşfi, ünlü Alman futbolcu Götze’nin sevgilisi Ann Kathrin Brömmel’in podyuma çıkacağı defile, ünlü beslenme uzmanı Şeyda Coşkun’un katılacağı sohbet, ünlü moda eleştirmeni ve yazar Roger Salas’ın hazırladığı ‘Men in Skirts (Erkek Etekleri)’ Sergisi, Marmara Forum’da tam anlamıyla moda rüzgârları estirecek.

Forum Fashion Week’in bu yıl en dikkat çeken konuklarından biri ise ünlü şarkıcı Demet Akalın olacak. Forum Fashion Week’e özel bir defilenin açılışını yapacak ve modacı Cem Öztürk’ün tasarladığı çok özel bir kıyafetle hayranlarının karşısına çıkacak olan Demet Akalın ayrıca, sevilen iki şarkısını da Forum İstanbul ziyaretçileri için seslendirecek. Pazar günü ise podyumların efsane ismi Deniz Akkaya ile başarılı iş kadını Ayşe Kucuroğlu’nu da ağırlayacağız. İki ünlü, Forum İstanbul ziyaretçileriyle çocuk modası konusunda söyleşecek.

Forum Fashion Week Cumartesi Programı 27 Eylül 2014

Saat 14.00 Ann Kathrin Brömmel Defilesi // Marmara Forum – Bakırköy

Saat 16.30 Defile – Özel Konuk Demet Akalın // Forum İstanbul – Bayrampaşa

Forum Fashion Week Pazar Programı 28 Eylül 2014

Saat 14.00 Şeyda Coşkun Söyleşi // Marmara Forum – Bakırköy

Saat 16.00 Deniz Akkaya ve Ayşe Kucuroğlu Söyleşi // Forum İstanbul – Bayrampaşa

Untitled-1manşet

0+

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*