Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Magazin / Zorlu Center PSM sahnesinde 14 Şubat’a özel sürprizli konser

Zorlu Center PSM sahnesinde 14 Şubat’a özel sürprizli konser

14 Şubat Sevgililer Günü Özel Zeljko Joksimovic konseri’ne bilet al,
sevgiline Türkiye’nin en büyük sahnesinden evlenme teklif et!

Zorlu Center PSM sahnesinde

14 Şubat’a özel sürprizli konser

Besteci, şarkıcı ve çoklu enstrümantalist?eljkoJoksimovi?“Balkan Bazaar” adını verdiği enson projesiyle Zorlu Center PSM‘de sahne alacak. Eurovision’un tanınan ismi ve Balkanların popüler sanatçısı Zeljko, 14 Şubat’taki konserinde hayranlarına romantik şarkıları eşliğinde unutamayacakları bir gece yaratacak.

Balkan Bazaar ile müzikkariyerini adeta taçlandıran ?eljkoJoksimovi?, Ad Hoc Orkestrası eşliğinde Avrupa ve Balkanlar’ın en ses getiren tiyatro, film ve popüler şarkılarını seslendirecek. 2004 yılında önemli başyapıtı LaneMoje’yi geleneksel Sırp enstrümanları kaval, düdük, goç ve djembe ile kalabalık bir dinleyici kitlesine tanıtan sanatçı, bu sayede Avrupalılar’ın gönlünü fethetti. Sıradışı vokalleri ve Eurovision şarkı yarışmasında üst üste edindiği başarılarla tanınan Joksimovi?,sürprizlerle dolu konseriyle Zorlu Center PSM’de!

Sevgililer Günü’nde sahnede evlenme teklifi!

 

Zorlu Center PSM Sevgililer Günü’nde sunduğu ?eljkoJoksimovi? konserinde hafızalardan silinmeyecek bir sürprize sahne olacak. Konsere bilet alıp info@zorlucenterpsm.com adresine “Seninle evlenmek istiyorum, çünkü…”yü en etkileyici anlatımla açıklayan kişi kız arkadaşına sahne üzerinde evlenme teklif etmeye hak kazanacak.
Tarih: 14Şubat 2014, Cuma

Mekan: Zorlu Center PSM, Ana Tiyatro

Bilet Fiyatları:  39 TL, 55 TL, 69 TL, 79 TL, 90 TL

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Hakkında:

Türkiye’nin ilk 5 fonksiyonlu “karma kullanım” projesi olan Zorlu Center’da; performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidanslar yer alıyor. Zorlu Center’ın en önemli fonksiyonlarından biri olan Performans Sanatları Merkezi geliştirilirken, İstanbul’un en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birinin de kültür- sanat etkinliklerinin gerçekleştirilebileceği alanlar olduğunu gözlemlendi. Sanatın çeşitli dallarına ev sahipliği yapmak üzere çok amaçlı sanat merkezi olarak tasarlanan Performans Sanatları Merkezi’ne, Zorlu Center içerisinde önemli bir yer ayrıldı. Performans Sanatları Merkezi’nin büyük salonu (ana tiyatro) 2 bin 262 kişilik, diğer salonu drama sahnesi ise 738 kişilik kapasiteye sahip. 300 milyon USD yatırım yapılan ve 50.000 m² kapalı alana sahip olan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, Ekim 2013 itibariyle dünyanın önde gelen müzikal, konser, dinleti, tiyatro, dans gösterileri ve resim sergisi gibi birçok sanatsal faaliyete ev sahipliği yapacak. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, müzikallerin New York Broadway ve Londra West End’den sonraki yeni merkezi olacak. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nin operatörlüğünü ise birçok Broadway şovunu hayata geçiren ve 101. yaşını kutlayan Amerikalı NederlanderWorldwide Entertainment (NWE) yapmaktadır.

Facebook:https://www.facebook.com/ZorluCenterPSM

Twitter:https://www.twitter.com/ZorluCenterPSM

Youtube:https://www.youtube.com/ZorluCenterPSM

 

Bilgi için:Hill+KnowltonStrategies – 0212 270 52 32

Pelin Özbay – pelin.ozbay@hkstrategies.com / Elif Kupa – elif.kupa@hkstrategies.com
! Zorlu Gayrimenkul ile ilgili basın bülteni veya daveti almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.

! bsnods.com üzerinden gönderilen basın bülteni/daveti sektörel kategori ayarlarınızı yapmak ve bsnods.com gönderim listelerinden çıkmak için lütfen tıklayınız.

Bu e-posta BSNODS (www.bsnods.com) Veritabanı İletişim Platformu kullanılarak oyadem@gmail.com e-posta adresi için gönderilmiştir. E-postanın içerdiği tüm metinler, bilgiler, görseller ve dosyalar e-postayı gönderen firmanın sorumluğundadır. Member: #4864210 CID: #169849

0+

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*