Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Kültür & Sanat / Emaar Square’den Sevgiler Günü hediyesi

Emaar Square’den Sevgiler Günü hediyesi

Ünlü şairlerin şiirleri, sizin adınıza aşkınıza gitsin!

 

Çamlıca’da 66 dönüm arazi üzerine kurulan ve yepyeni bir yaşam tarzının kapılarını aralamak isteyenlere hitap eden Emaar Square, Sevgiller Günü’nde sevgilisine özel bir hediye vermek isteyenleri unutmadı. Yetkin Dikinci’lerin güçlü sesiyle yorumlanan Attila İlhan, Can Yücel ve Cahit Sıtkı Tarancı şiirleri, küçük bir işlemle sizin adınıza sevgilinize gidiyor.

 

     
   
   
 
 

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Emaar’ın Türkiye’deki ikinci projesi Emaar Square, dijital ortamdaki etkinliklerine Sevgililer Günü sürprizi ile devam ediyor.

14 Şubat’ta sevgilisine özel bir hediye vermek isteyenler Emaar Square’in Facebook sayfasına girip uygulamayı başlatıyor. Daha önceden Yetkin Dikinciler tarafından seslendirilen, Attila İlhan’ın “Ben Sana Mecburum”, Can Yücel’in “Suda” ve Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Değişik” şiirlerinden birini seçilerek işlem başlatılıyor. Sonrasında ise şiirinize şık bir arka plan ve zarf seçip, sevgililer gününde gönderilmesini istediğiniz kişinin iletişim bilgilerini bırakıyorsunuz. Emaar Square sizin adınıza seçtiğiniz şiiri 14 Şubat’ta sevgilinizin facebook adresine gönderiyor.

Beş kıtada, sayısız projeye imza atan Emaar Properties PJSC’nin ülke iştiraki, Türkiye’deki projesi Emaar Square ile başlattığı sosyal medya etkinliklerine devam edeceğinin sinyallerini Sevgiler Günü sürpriziyle veriyor.

Uygulamanın internet adresi: https://www.facebook.com/EmaarSquareIstanbul/app_532396383526037

_______________________________________________________________________________________

Emaar Türkiye hakkında:

Emaar Properties PJSC’nin ülke iştiraki olan Emaar Türkiye İstanbul’daki ofisini Haziran 2006’da açtı Dünyanın öncü gayrimenkul şirketlerinden biri olarak, son derece iddialı bir proje olan Toskana Vadisi projesiyle Türkiye pazarına adım atan firma böylelikle Türkiye’deki ilk entegre yaşam alanı olarak tasarlanan Toskana Vadisi’ni geliştirdi. İlk 2 etabı sahiplerine teslim edilen Toskana Vadisi’nde yaşam başladı. Emaar’ın Türkiye’deki ikinci projesi olan Emaar Square projesi ise Çamlıca’da yer alıyor. Projenin lansmanı 2012 Aralık sonunda gerçekleştirildi. 66 bin metrekare arazi üzerinde geliştirilen Emaar Square’de yaklaşık 1000 konut ve 44 bin metrekare ofis alanı, 5 yıldızlı The Addres Otel, meydanlı çarşı, su altı hayvanat bahçesi, oyun ve eğlence merkezleri bulunuyor.

Emaar Türkiye pazarında uzun soluklı ve yüksek katma değerli bir şirket olmayı hedefleyerek, bundan sonraki yatırımlaırna konutun yanı sıra turizm ve eğlence, alışveriş merkezi geliştirme, perakende ve ticari kiralama sektörlerinde devam ederek ürettiği tüm yaşam projelerinde mükemmelliği hedefliyor.

www.emaar.com.tr

0+

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*