Cumartesi , Temmuz 20 2019
Anasayfa / Aile / Çocuk / BabyTV 2 Ekim’de Yeniden Digiturk’te

BabyTV 2 Ekim’de Yeniden Digiturk’te

Tüm dünyada bebekler, çocuklar ve aileleri için özel içeriklerle yayın yapan, türünün ilk ve en çok izlenen örneği BabyTV 2 Ekim itibariyle yeniden yayına başlıyor.

images

100’ün üstünde ülkede, 650 platformdan, 18 farklı dilde, 50 milyondan fazla haneye ulaşan BabyTV bebeklerin ve ailelerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan orijinal ve ödüllü içerikleri ile Digiturk 162 numaralı kanalda yeniden yayına başladı.

Her yıl 80’den fazla dizi ve prodüksiyonla izleyicilere geniş bir içerik yelpazesi sunan BabyTV tüm bebeklerin ve ebeveynlerin beğenerek izlediği bir kanal olma özelliği taşıyor. Bebeklerin ve yeni yürümeye başlayan çocukların ihtiyaçlarına yönelik, reklam yayını alınmayan kanalda İlk Kavramlar, Doğa & Hayvanlar, İlk Şarkılar, Uyku Vakti, Aktiviteler, Yaratıcılık, Müzik & Sanat, Arkadaşlık ve Tahmin Oyunları olmak üzere 9 farklı kategori altında toplanan programlar yayınlanıyor. Charlie ve Sayılar, Tulli, Büyükbaba Nerde, Bay Salyangoz, Popiz, Pitch & Potch, Pim & Pimba ve Emma’nın Tiyatrosu kanalın favori programları arasında yer alıyor.

unnamed (1)               unnamed

BabyTV2 Ekim Perşembe günü itibarıyla için Digiturk 162 numaralı kanalda orijinal dil ve Türkçe dublaj seçenekleriyle Çocuk Paketi sahibi tüm Digiturk’lüler ile buluşuyor.

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*