Çarşamba , Mayıs 22 2019
Anasayfa / Magazin / Deniz Seki Teslim Olacak mı?

Deniz Seki Teslim Olacak mı?

deniz-seki_4465 

KADINLAR DENİZ SEKİ’Yİ AŞKTAN YARGILIYOR!

Sosyal paylaşım sitelerinde yapılan Deniz Seki olayının yorumlarında dikkati çeken özellik kadınların düşmanca tavırları oldu.Yuva yıkan kadın imajını kabullenemeyen kadınlar adeta ‘oh olsun’şeklinde linç kampanyası yapıyorlar. Deniz Seki uyuşturucu suçundan çok aşk suçuyla yargılanıyor ve suçlu bulunuyor.Onu savunanların erkekler olması ise ayrı bir ironi.

Ekran Alıntısı

 

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis  cezası onanan Deniz Seki hakkında yakalama çıkarıldı. Polis 4 ayrı adrese gitti ancak Deniz Seki’ye ulaşamadı. Hal böyle olunca herkesin aklına ‘Deniz kaçtı mı?’ sorusu geldi. 

CENAZESİ VARMIŞ

Deniz Seki’nin annesi Güler Seki, ünlü sanatçının neden ortadan kaybolduğunu açıkladı. Kaçtı sanılan Deniz Seki meğer yakın bir akrabasını kaybetmiş. Son ana kadar eniştesinin başında hastanede beklemiş.

POLİS BİR TÜRLÜ BULAMIYOR

Anne Güler Seki’nin anlattıklarına karşılık, hastanede olduğunu öne süren ünlü sanatçıyı İstanbul Narkotik polisleri şu ana kadar bulabilmiş değil. 

Deniz Seki en son facebook sayfasından,”İmkansız diye birşey yok çünkü Allah var” diye yazan bir mesaj paylaşıp sırra kadem basmıştı.

images 

FACEBOOK HESABINDAN BUNU YAZDI
Polis, Deniz Seki’nin izine ulaşmak için çalışmalarını sürdürürken, Deniz Seki’nin sahibi olduğu iddia edilen twitter hesabında 24 saat önce, aranmaya başlandığı dakikalarda, bir takipçisinin twitini retweet ettiği görülüyor.

10 saat önce de facebook hesabı olduğu iddia edilen sayfada, “Umut yok dua var. Çok istemek yok, Allah’a yalvarmak var. Acele davranmak yok, sabretmek var. Ve imkansız diye birşey yok, Çünkü Allah var” mesajı yer aldı. Bu mesajın geçilmesinden sonra, takipçileri Deniz Seki’ye destek yorumları yazdı. Sayfada Deniz Seki’yi eleştirenlerin de yorumları yer aldı.

38076

3 YIL 6.5 AY HAPİS YATACAK

İnfaz Kanunu kapsamında Deniz Seki, aldığı hapis cezasının 3′te 2′sini cezaevinde geçirecek. 6 yıl 3 ay hapis cezası alan Seki, 4 yıl 2 ay cezaevinde kalacak. Ancak daha önce 7,5 ay cezaevinde yatan Seki’nin yattığı süre de 4 yıl 2 aydan düşülecek.

Buna göre Seki 3 yıl 6,5 ay daha cezaevinde yatacak. Ancak Deniz Seki, cezaevinde geçireceği sürenin son 1 yılını da denetimli serbestlik kapsamında dışarıda geçirebilecek.

TESLİM OLACAK MI?

 Geçtiğimiz haftasonu 4 adreste aranılan ama bulunamayan Deniz Seki’nin Antalya’da olduğu öğrenildi. Yaşananların ardından ünlü şarkıcının daha önceden davet edildiği bir etkinliğe katılacağı burada medya mensuplarına açıklama yaptıktan sonra teslim olacağı iddia edildi.

 

 

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*