Pazartesi , Aralık 10 2018
Anasayfa / Magazin / Gülben Ergen’in Yeni Jönü!

Gülben Ergen’in Yeni Jönü!

Gu¦êlbenErgenküçükGülben Rinso Kampanyasında

 5 farklı Yönü ile Karşımıza Çıkıyor

 

Rinso kullanan kadınların, kendilerini en iyi temsil edecek ünlü isim olarak Gülben Ergen’i  seçmesi ile başlayan Gülben Ergen ve Rinso işbirliğinde Ergen, yazma yeteneğini de ortaya koyarak beş profesyonel kimliğiyle karşımıza çıkıyor. Kampanyada şarkıcılık, oyunculuk, televizyon sunuculuğu, foto-modellik yönlerini sergileyen  Ergen, ilk kez profesyonel olarak kalemi de eline alıyor. Ergen, Rinso kampanyasının hem kendi kariyeri açısından hem de sektör açısından ilkleri barındırdığını belirtiyor.

 

Türkiye’de 20. yılında tüketicilerinin tercihi doğrultusunda Gülben Ergen ile işbirliği kararı alan Rinso, Gülben Ergen ile birlikte hayata geçireceği projeleri tanıttı. Yıl boyunca farklı sürprizlerin de açıklanacağı  işbirliğinin ilk projelerinin anlatıldığı toplantının ev sahipliğini ve moderatörlüğünü de Gülben Ergen üstlendi.

 

GulbenErgen_Rinsoveb-boyut“Sıra dışı bir jön ile kamera karşısına geçtim!”

Rinso ve Gülben Ergen’in tüketicilerle buluşacak ilk çalışması bir reklam filmi olacak. Rinso’nun animasyon karakteri Rinso ile başrolü paylaşan Ergen; “Filmde Rinso’nun mükemmel temizliğinin ve mis gibi kalıcı kokularının çamaşır yıkamayı nasıl bir keyfe dönüştürdüğünü anlatıyoruz. ‘Sen’ şarkısına yeni sözler yazıp yeniden düzenledik. Filmde şarkımı tertemiz köpüklerden oluşan, mis gibi kokan, 2 metreye yakın yani etkilenmemesi imkansız olan bir jöne serenat şeklinde söylüyorum. Oyunculuk ve şarkıcılık tatmini yaşadığım bir film oldu.” 3 boyutlu Rinso karakteri ve Gülben Ergen’in rol aldığı filmin final prodüksiyonu Almanya’da tamamlanarak kısa bir süre sonra yayına girecek. Kampanyanın ilanları için de Nihat Odabaşı objektifi önüne geçen Ergen’in çekim arkadaşı yine Rinso karakteri oldu. İkilinin görüntülerinden oluşan fotoğraflar da çok yakında Türkiye’yi süsleyecek.

 

Gülben ile haftada bir gün Çamaşır Matinesi… 

Rinso yetkilileri Türkiye’nin en sevilen kadın programı sunucularından olan Gülben Ergen ile televizyonculuk açısından da yaratıcı ve benzeri yapılmamış bir projeye imza attıklarını ifade etti. Ergen de, “Programımda her hafta çarşamba gününü Çamaşır Matinesi olarak kutlayacağız çünkü Rinso ile çamaşır günleri aslında birer kutlamaya dönüşüyor.  Hanımları şimdiden çamaşırları Rinso’ya bırakmaya ve hayatın tadını birlikte çıkarmaya davet ediyorum. Bu formatla TV ve interneti birbirine entegre edip izleyicileri iki ekranda da Gülben ve Rinso ile buluşturacağız. Bu proje ile sunucu ve TV programcısı yönümü de projeye yansıtacağım. İlk Çamaşır Matinesi 23 Nisan’da. Gerisi şimdilik sürpriz. ” dedi.

 

Gülben ilk kez Rinso ile yazıyor: “Gülben’den Hayat Kokan Notlar”

Rinso_Gu¦êlbenErgen_PosterErgen, ilk kez bu proje ile profesyonel olarak yazma yönünü de ortaya koyacağını söylerken “Gülben’den Hayat Kokan Notlar” projeni şöyle anlattı:  “Eskiden sadece şarkılarımla ve TV ekranı ile kendimi anlatırken şimdi sosyal medya ile sanal denilse de bence çok daha gerçek bir iletişim var aramızda. Bu bize, içime çok sinen bir proje için ilham verdi. Bu proje ile başta beni markalarına yakıştıran Rinso kadınlarına ve elbette tüm kadınlara Rinso ile birlikte bir teşekkür etmek istedik. Hayata benim ve Rinso’nun baktığı pencereden olduğu gibi pozitif, eğlenceli, umutlu ve neşeyle bakmak isteyen kadınlar için kalemi elime alıyorum.  Günlük olaylardan, insanlarla olan ilişkilerimden,  evimden, işimden, sosyal çalışmalarımdan özetle yaşadıklarımdan çıkardığım yorumları Gülben’ce notlara dönüştüreceğim. Rinso ile birlikte bu notları derleyip bana ilham veren şeylerin başka kadınlara da ilham vermesi için paylaşacağız. Ben notlarımı almaya başladım ve bir süre sonra hepsini paylaşacağız”

 

 

 

0+

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*