Cumartesi , Eylül 21 2019
Anasayfa / Magazin / Süpriz Aşk İtirafı!

Süpriz Aşk İtirafı!

 

On parmağında on marifet olan Nilgün Belgün renkli kişiliğini bu kez sayfalara döktü,köşe yazarı olarak karşımıza çıktı.

Esprili dili ve her zaman ki;samimi,gerçekçi tavrıyla ilk aşkını, onunla yıllar sonra nasıl karşılaştığını okurlarıyla paylaştı.Tiyatro sahnesinde,dizilerde,televizyon programlarında hep kadının türlü hallerini canlandıran sanatçı bu kez kadına dair yeni bir platformda www.kadinbu.com sitesinde kendi hayatından kesitlerle okuyucuyla buluşuyor.Keyifle okuyacağınız ilginç bir ilk aşk hikayesiyle başlayan köşesini merakla okuyacağınızı umuyor ve  yayına yeni başlayan kadına özgü kadınbu sitesine  başarılar diliyoruz.

 

Nilgün Belgün’den ilk aşk itirafı

 

Ünlü tiyatrocu oyuncusu Nilgün Belgün, yeni kurulan kadinbu.com kadın portalında yazar oldu. Türkiye’nin en neşeli kadınlarından biri olan Nilgün Belgün, ilk yazısında ismini de vererek ilk aşkını anlattı.

Adada kendinden 5 yaş büyük arkadaşı Tunç ile sokakta top oynadıkları yaşlarda tanışan Belgün, genç bir kız olduğunda gönlünü ona kaptırdı. 16 yaşında bir lise öğrencisiyken birbirinden hoşlanmaya başlayan gençler, evlilik hayalleri kurarken, Belgün konservatuara gidip tiyatrocu olmaya karar verdi.

Aşkları değil ama dostlukları sürdü. Belgün yazısında “Tunç’un bana olan büyük aşkını hiç unutmadım. O benim beyaz atlı prensimdi, farklı dünyalarda yaşadığımız…” sözleriyle ilk aşkına selam gönderdi.

Ayrılığın ardından kimyanın üstüne TIP okuyan Tunç, önemli bir doktor olduğunu anlatan Belgün şöyle devam etti “Belki evlenseydik bir kimyager olarak hayatını devam ettirecekti. Ben de sıkıcı bir ev hanımı olacaktım. İkimiz için de böylesi hayırlı oldu diye düşünüyorum. İkimiz de insanlara iyi geliyoruz. Birimiz güldürüyor birimiz iyileştiriyoruz.”

Tam yazının linki

http://www.kadinbu.com/ilk-ask/

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*