Çarşamba , Mayıs 22 2019
Anasayfa / Magazin / Platin Saçlı Kraliçe Sibirya’dan

Platin Saçlı Kraliçe Sibirya’dan

fotoğraf 2

Dünyada Bir İlk… 
Alanya Belediyesi ve Dünya Yaşlılık Derneği işbirliğiyle, Goldcity ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) sponsorluğunda organize Goldcity Otel’de gerçekleştirilen yarışmada, uluslararası görsel sanatlar, moda, dinleti ve tanıtım etkinlikleri organizatörü Alman Dieter Behrentin, Dünya Yaşlılık Derneği Başkanı Umut Çınar, moda tasarımcısı Sema Keçeci, sinema sanatçısı Bahar Öztan, Magazinkolik Haber Portalı sahibi NurcanSabur, Skytürk 360 Ankara Temsilci Sedat Yazıcıoğlu, Gazeteci Nesrin Mater ve Köşe Yazarı Belgin Turan Satıcı jüri olarak yer aldı.

40 kişilik bir aday gurubu arasından ön eleme ile seçilen 20 yarışmacı podyuma ortalama 3-5 yaş arası 30 çocukla el ele çıktı.

Türk, Fin, Alman, Rus,İsveç ve bir çok ülkeden yarışmacının katılımıyla gerçekleşen ‘Uluslararası Platin Saçlı Güzellik Yarışması’nda, Moskova’daki Bolşoy Tiyatrosu’nun eski baş balerini Anastasia Volochkova, kızı Arisha ile birlikte dans ve müzik gösterisi yaptı.

Yarışmacıların saç ve makyajını Osmaniye Kuaför Osmaniye Altıparmak ve ekibinin yaptığı yarışmaca Jüri Üyeleri 20 yarışmacı arasından ilk 10 kişiyi belirlemekte zorlandı.

Moda tasarımcısı ve aynı zamanda yarışmanın jüri üyesi Sema Keçeci’nin 5 parçadan oluşan özel bir koleksiyonu genç mankenler tarafından tanıtıldı.

fotoğraf 1

Platin Saçlı Kraliçe Cannes Yolcusu

Yarışmada birinciliği 7 numara ile yarışan Sibirya’lı 40 yaşındaki Anjelika Dubova kazanırken, ikinciliği 9 numara ile yarışan Moskova’lı İliana Parwati, üçüncülüğü ise 3 numara ile yarışan 82 yaşındaki Moskovalı Tatiana Frolova kazandı.

Dereceye giren yarışmacılara katılım belgeleriyle birlikte 1’inciye 2015 yılı Cannes Film Festivali’ne iki kişilik katılım, 2’nciye bir hafta Alanya tatili ve senede toplam bir hafta kuaför kuponu, 3’üncüye ise bir hafta Alanya tatili verildi.

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*