Pazartesi , Aralık 10 2018
Anasayfa / Magazin / Fuat Güner’le İnternette Canlı Canlı Heyecanlı!

Fuat Güner’le İnternette Canlı Canlı Heyecanlı!

 

Ünlü sanatçı Fuat Güner’den İlk ‘ler geliyor…

Yeni solo albümünün İngiltere’deki stüdyo çalışmaları ve yolculuğu Ekim ayında Dvd olarak raflardaki yerini alacak aynı zamanda İngiltere’de stüdyo çalışmaları sırasında yeni grubu Fuat Güner Project ile internet üzerinden canlı konser verecek…

Ekim’in ilk haftası yayınlanacak olan Solo Albüm hazırlığı için ünlü sanatçı Fuat Güner 22 Temmuz ‘da İngiltere’ye giderek albümünün Real World Studios ‘ta kayıt ve mix’ini , Abbey Road Studios ‘ta masteringini tamamlayacak.

Albüm piyasaya sürülmeden önce Eylül ayında, Fuat Güner ve ekibinin İngiltere’ki stüdyo çalışmaları ve İngiltere yolculukları DVD olarak raflardaki yerini alacak.

İngiltere’de dünyaca ünlü sanatçı Peter Gabriel’in stüdyosu Real World Studios’ta yapılacak çalışmalar sırasında, Fuat Güner Project canlı yayınlacak konser ile dinleyiciye müzik dolu anlar yaşatacak.

Ünlü sanatçı Fuat Güner, Fuat Güner Project ile 40 yıldır dillerden düşmeyen bestelerini ve aynı zamanda yepyeni solo albümünden bir şarkısını ilk kez canlı yayında dinleyicisiyle buluşturacak.

25 Temmuz Perşembe akşamı saat 22.30′da

internetten yayınlanacak Fuat Güner Project konseri sürprizlerle dolu olacak…

0+

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*