Cumartesi , Eylül 21 2019
Anasayfa / Moda / 2016 Yılına Buz Pistinde Giriyoruz !

2016 Yılına Buz Pistinde Giriyoruz !

Vakko’da Işıl Işıl Bir Yeni Yıl…

Vakko Suadiye, Yeni Yılı BUZ PATENİ PİSTİ ile karşılıyor!

 

 

Vakko, yeni yılı yine benzersiz bir coşku ile karşılıyor… Vakko Suadiye’nin bahçesinde, yeni yıla özel kurulan Vakko Buz Pateni Pisti’yle yılbaşı heyecanı daha da keyifli bir hale geliyor.

1450358058_V_BUZPATENI_GORSEL-MANŞET

YENİ YILA BUZ PİSTİNDE GİRELİM Mİ?

Vakko her yıl, Aralık ayında tüm mağazalarında, herkes tarafından büyük bir merakla beklenen coşkulu, ışıl ışıl ve büyülü bir atmosfer sunuyor. Mağaza vitrinleriyle başlayan coşku Vakko dostlarına yönelik gerçekleştirilen farklı etkinliklerle büyük bir keyfe dönüşüyor.

Yeni yıla özel gerçekleştirilen bu etkinliklerden biri, Bağdat Caddesi’nin ikonu olan ve yeni yıl süslemesi herkes tarafından merakla beklenen Vakko Suadiye’nin bahçesinde kurulan Buz Pateni Pisti… İlk defa geçen sene kurulan Buz Pateni pisti bu sene de tüm İstanbulluları yeni yıl heyecanına ortak ediyor.

Işık enstelasyonlarının yanı sıra figüristlerin şovlarıyla da renklenen Buz Pateni Pisti’nde eğitmenlerin eşliğinde ücretsiz olarak buz pateni yapmak ve Vakko Suadiye’nin büyülü ortamında yeni yıl coşkusunu yaşamak mümkün olacak.

Yeni yılın gelenekselleşmiş en büyük sürprizi Vakko Buz Pateni Pisti, 2015’i unutulmaz şekilde uğurlamak ve yılbaşının ışıltılı coşkusunu doyasıya çıkarmak isteyen herkesi bekliyor!

 

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*