Cumartesi , Eylül 21 2019
Anasayfa / Moda / Alışveriş / Tuba Ünsal’ın Dolabı Kapış Kapış

Tuba Ünsal’ın Dolabı Kapış Kapış

“TUBA’NIN DOLABI KANYON’DA”

MODA SEVERLER TARAFINDAN KAPIŞILDI

 

1469542338_Kanyon_Ba__ak_Sayan_Tuba___nsal_Akasya_Asl__t__rkmen_UZGN6690 

26 Temmuz Salı günü Kanyon etkinlik alanında Tuba Ünsal’ın ev sahipliğinde başlayan ve iki gün boyunca sürecek olan “Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” etkinliği ilk gününde İstanbullular tarafından yoğun ilgi gördü. Tuba Ünsal’ın kendi gardırobunun en güzel parçalarını “Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)” yararına satışa çıkardığı etkinlikte kıyafetleri satın almak isteyen moda severler daha etkinlik başlamadan kasa önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

 

 

Annesinden hatıra olan ve aynı zamanda kendisinin de “Vizontele Tuba” filminde giydiği elbiseyi TOG yararına satın alan Tuba Ünsal, tüm moda severleri gün boyunca Bonvagon tarafından tasarlanan mini evde ağırladı.

 

1469542338_Kanyon_Tuba___nsal_UZGN6194

Benzersiz stiliyle fark yaratan, modanın nabzını tutan Tuba Ünsal ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Tuba’nın Dolabı Kanyon’da” etkinliği ilk gününde İstanbullular tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Tuba Ünsal’ın kendi gardırobundan seçtiği kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına satışa çıkarıldığı etkinlikte, moda severler beğendikleri parçaları satın alabilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

1469542339_Kanyon_Tuba___nsal_UZGN6230

Tuba Ünsal’ın da “Vizontele Tuba“ filminde giydiği kıyafeti satın alması ile iyice hareketlenen etkinlik gün boyunca moda severlerin buluşma noktası oldu. Kıyafetlerin satışından elde edilecek gelirin tamamının TOG’a bağışlanacağı etkinlikte, Şirin Ediger, Başak Sayan, Akasya Aslıtürkmen, Metin Hara gibi isimler de Tuba Ünsal’ı yalnız bırakmadı.

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*