Cumartesi , Ağustos 24 2019
Anasayfa / Moda / Alışveriş / Bu Siteye Bakmadan Çamaşır Yıkamayın

Bu Siteye Bakmadan Çamaşır Yıkamayın

OMO’DAN ÇAMAŞIR OKULU:

BU SİTEYE BAKMADAN ÇAMAŞIR YIKAMAYIN

   

camasir_okulu_basin_gorseli_2küçük

 

 

Kumaşlardaki değişim, kirlenme biçimleri ve kirlerdeki farklılıklar, yıkama talimatlarının  geçirdiği evrim ve çamaşır makinelerinin her geçen gün artan yetenekleri çamaşır yıkama deneyimini daha karmaşık hale getiriyor. Bu noktadan yola çıkan OMO, Türkiye’nin çamaşır yıkama konusundaki en kapsamlı online bilgi platformu Çamaşır Okulu’nu yarattı. www.camasirokulu.omo.com.tr  adresinde kullanıcılara açılan Çamaşır Okulu, kumaş çeşitleri, lekeler, çamaşır talimatları ile ilgili tüketicileri aydınlatırken, Türkiye’nin en çok kullanılan çamaşır ve kurutma makine markalarının kullanım püf noktalarını da kapsıyor.

 

OMO, gün geçtikçe daha da farklılaşan çamaşırlar, lekeler ve çamaşır makinelerine ayak uydurmayı kolaylaştırmak için Çamaşır Okulu platformunu tüketicilere sunuyor. Farklı kumaş çeşitleri, inatçı kirler, anlaşılması zor çamaşır etiketleri ve gelişen çamaşır makinesi yeteneklerinin yer alacağı www.camasirokulu.omo.com.tr sitesi ile doğru çamaşır yıkama yöntemleriyle hem çamaşırların hem de çamaşır makinelerinin ömrü uzuyor. Çamaşır yıkama konusunda en kapsamlı online bilgi platformu olan Çamaşır Okulu, çamaşır makinesi markalarına özel kullanım püf noktaları ile tüketicilere rehber oluyor.

 

Çamaşır yıkamaya dair her şey

 

“Çamaşır Okulu” platformu ile çamaşır yıkama serüvenini daha da kolaylaştıran OMO, lekeleri, çamaşır etiketlerini, bazen karmaşık olabilen çamaşır makinesi özelliklerini daha anlaşılır hale getiriyor. Türkiye’nin en çok kullanılan çamaşır makinesi markalarının seçilerek yıkama özelliklerine göre püf noktalarının bulunabileceği platform ile çamaşırlar daha uzun süre kullanılabiliyor. Çamaşır Okulu, kumaş ve leke türüne göre verilen önerilerle daha verimli bir yıkama deneyimi sağlıyor.

Çamaşır makinesi kullanımı ve bakımı, yıkama püf noktaları, çamaşır etiketleri ve leke ipuçları başlığında dört sekmesi bulunan Çamaşır Okulu platformu çamaşır dünyası ile ilgili tüketicilerin kafasına takılan tüm soruları cevaplıyor.

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*