Pazartesi , Kasım 19 2018
Anasayfa / Moda / Lc Waikiki En Samimi Marka Seçildi

Lc Waikiki En Samimi Marka Seçildi

Ülkemizin en önemli hazır giyim markalarından LC Waikiki, Media Cat Dergisi ve Ipsos işbirliği ile yapılan En Samimi Markalar Araştırması’nın giyim kategorisinde “En Samimi Marka”, Capital ve GfK ile yapılan Türkiye’nin En Beğenilen Şirketler Araştırması’nın hazır giyim ve mağazacılık kategorisinde ise “En Beğenilen Şirket” seçildi.
lc-waikiki-en-samimi-marka-secildi
“En samimi bulduğunuz markalar hangileri?” sorusuna yanıt arayan En Samimi Marka Araştırması Media Cat için, Ipsos KMG tarafından gerçekleştirildi. Araştırma, Türk tüketicisinin hayatında yer tutan 25 kategoride en samimi markayı öğrenmek için 2 –29 Eylül tarihleri arasında, Türkiye kent nüfusunu temsil eden kişiler ile yapıldı. 3 yıldır üst üste en samimi marka seçilen LC Waikiki, giyim kategorisinde %18’lik bir payla birinci sırada yer alıyor.

LC Waikiki, en samimi marka olmasının yanı sıra, Capital ve GfK Türkiye ile birlikte yapılan Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda da hazır giyim ve mağazacılık kategorisinde en beğenilen marka seçildi. Araştırma 2 Eylül – 5 Kasım tarihleri arasında iş dünyasından yöneticiler ile online olarak gerçekleştirildi. Anketler sonucunda Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi ile 42 sektörün en beğenilen ilk üç şirketi belirlendi. Bu yıl 14. Kez gerçekleştirilen araştırmada LC Waikiki hazır giyim ve mağazacılık kategorisinde en beğenilen şirket seçildi.

Türkiye’de 388 mağazası olan LC Waikiki’nin yurtdışında ise 18 ülkede 70 mağazası bulunuyor. LC Waikiki’nin 2023 yılı hedefi Avrupa’nın en başarılı üç hazır giyim perakende firmasından biri olmak.

0+

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*