Salı , Temmuz 16 2019
Anasayfa / Moda / Yaz Trendi Gözlükler

Yaz Trendi Gözlükler

 

Kenzo Creative Gorseller (1) Kenzo Creative Gorseller (2) (1) Kenzo Creative Gorseller (9) Kenzo Creative Gorseller (4) (1) Kenzo Creative Gorseller (7) Kenzo Creative Gorseller (6) Kenzo Creative Gorseller (5) Kenzo Creative Gorseller (10) Kenzo Creative Gorseller (8) Kenzo Creative Gorseller (3) 

KENZO’DAN CREATİVE MODELLER

 

Moda dünyasında farklı çizgileri ile ön plana çıkan Kenzo, yaratıcığı son noktaya taşıyan gözlük modelleri ile marjinalliği yakalamaya davet ediyor.

 

Kenzo Eyewear, optik ve güneş gözlüğünü estetik bir aksesuar olmaktan çıkarıp, farklı görünmeyi sevenlerin kendini ifade edebileceği bir tasarım nesnesi haline dönüştürüyor.

 

Kenzo koleksiyonunda yer alan creative güneş ve optik gözlükler, ister gece isterse gündüz olsun hayatının ritmini yakalamayı sevenlere hitap ediyor.

Çıkış noktası yaratıcılık olan ve bu kavramdan esinlenerek özel tasarlanan modellerde; yaprak yeşili, şarap kırmızısı, mor, turkuaz, beyaz, kavuniçi, buz ve sax mavisi renkler kullanılarak oluşturulan creative koleksiyon oldukça dikkat çekiyor.

 

Gözlük koleksiyonunda da marjinal modeller hazırlayan Kenzo,  tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor. 

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*