Cumartesi , Eylül 21 2019
Anasayfa / Sağlık / Estetik / Vücut Şekillendirmede 4 D Mucizesi

Vücut Şekillendirmede 4 D Mucizesi

 

Dokuya pürüzsüz bir görüntü sağlayan, konforlu ve işlevsel olarak sıkılaştıran En kullanılan en yeni yöntem …

 “4D LIPOMEX Ultrasonic Liposuction”

İle

Daha Sıkı, Daha Pürüzsüz ve Daha Konforlu Bir Vücut…

Türkiye’de ilk kez

Oximed Life Estetik ve Güzellik Merkezi’nde

 

Oximed Life Estetik ve Güzellik Merkezi’nden Op.Dr.Hakkı İzmirli; Vücudun belli bölgelerinde biriken, egzersiz ve diyetle yok olmayan inatçı yağları ultrasonik dalgalarla sıvılaştırarak dışarı almak ve vücut kontürlerini düzeltmek için yapılan FDA onaylı yeni bir uygulama olan 4D Lipomex (ultrasonik liposuction) yöntemini özellikle öneriyor.

 

Kilo Verme İşlemi Değil Bir Vücut Şekillendirme Yöntemi…

 “4D Lipomex, gelişmiş ultrasonik teknolojisiyle inatçı yağları güvenilir bir şekilde dışarı atabiliyor. Klasik liposuction’dan farklı olarak, ultrason enerjisi sadece yağ hücrelerini hedef aldığından, çevre dokulara (bağ dokusu, damar, sinir gibi) bir zarar vermemiş oluyor. Böylelikle daha az morluk ve şişlik ile daha estetik sonuçlara ulaşılıyor. Kişinin normal hayatına dönmesi son derece hızlı olduğundan sağlıklı, doğal ve sportif görünmek isteyen her kadın ve erkek için ideal bir uygulama olarak dikkati çekiyor. 4D Lipomex, kilo verme işlemi olarak değil bir vücut şekillendirme yöntemi olarak öne çıkıyor.” diyerek inatçı yağları konusunda endişelenen ve çözüm bulmakta zorlanan kişilere bu konforlu yöntemi öneriyor.

 

Oximed Life Estetik ve Güzellik Merkezi’nden Op.Dr. Hakkı İzmirli  Uygulama Nasıl Yapılır Açıklıyor…

“Vücut yapınıza ve beklentinize uygun olarak vücut şekillendirmeniz planlanır ve bir heykeltraşın heykeli şekillendirilmesi gibi vücudunuz şekillendirilir. Vücudunuzun kendine has şekli ve yapısı olduğu için sonuçlar kişiden kişiye değişir, ancak her zaman doğal bir görünüm elde edilir.

Kadınlarda daha ince bir bel elde edilmeye çalışılır. İstenmeyen yerlerdeki yağlar alınarak daha dolgun olması istenen bölgelere (göğüs, popo gibi) transfer edilir. Karın bölgesi daha düz bir hale getirilir. Kalın kollar inceltilir, sarkıklık giderilerek hatlarınız daha düzgün ve estetik hale getirilir. Basen ve bacak içlerinde de inceltme yapılarak, kalın ayak bileklerine şekil verilerek ince ve zarif bir görünüm ortaya çıkartılır.

Erkeklerde özellikle karın ve göğüs bölgesine yoğunluk sağlanır. Karın bölgesinde ‘baklava’ ‘six pack’ denilen karın kasları özel bir planlamayla ortaya çıkartılır. Göğüs bölgesindeki fazla yağ alınarak, göğüs kaslarının görüntüsü ortaya çıkartılır.”

 

Uygulama süreci konusuna da değinen  Oximed Life Estetik ve Güzellik Merkezi’nden Op.Dr.Hakkı İzmirli “Lokal anestezi altında yapılan 4D Lipomex uygulamasında, uygulama yapılacak alana 2-3 mm lik delikler açılarak bölgedeki kan damarlarını büzmek ve uyuşturmak amacıyla epinefrin-lidokain karışımı salin solüsyonu verilir. Ardından Lipomex’in ultrasonik dalga uygulayan özel kanülleri bölgeye yerleştirilerek sadece alınması gereken yağları hedefleyip çevre dokulara zarar vermeden sıvılaştırır. Sıvılaşan yağlar özel kanüllerle dışarıya alınır. Uygulama sonrasında 4 ile 6 hafta arasında özel bir korse kullanmanız gerekir. 4D Lipomex işleminde uygulama sonrası bakım oldukça önemlidir. Uygulanacak yöntemler arasında masaj, radyofrekans tedavisi dahil pek çok yöntem mevcuttur. Tüm bu tedaviler daha çabuk iyileşmeniz için gereklidir. 4D Lipomex’in sonuçları yumuşak ve doğal olur. Yağlar alınırken çevre dokular zarar görmediğinden şişlik ve morluklar en aza indirilmiş olur. Uygulama sonrası 1. haftada sonuçlar görülmeye başlanır. Ödemlerin tamamen geçmesinin ardından 2 ila 4 ay arasında hedeflenen görünüm ortaya çıkar.” diyerek bu yöntemi en yeni, konforlu ve işlevsel olmasından dolayı özellikle öneriyor.

 

Dokuya pürüzsüz bir görüntü sağlayan, konforlu ve işlevsel olarak sıkılaştıran En Yeni Yöntem FDA onaylı 4D Lipomex’e (ultrasonik liposuction) ve risk almadan arzuladığınız tüm güzelliklere www.oximed.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*