Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Kültür & Sanat / Müzik / CENK EREN EN ROMANTİK AŞK ŞARKILARINI GRAND PASHA GİRNE’DE SEVGİLİLER İÇİN SÖYLEYECEK

CENK EREN EN ROMANTİK AŞK ŞARKILARINI GRAND PASHA GİRNE’DE SEVGİLİLER İÇİN SÖYLEYECEK

 

CENK EREN EN ROMANTİK AŞK ŞARKILARINI

GRAND PASHA GİRNE’DE SEVGİLİLER İÇİN SÖYLEYECEK

Kuzey Kıbrıs’ın en yeni gözdesi Grand Pasha, Sevgililer Günü’ne özel menüsü, özel spa paketleri ve eşsiz sahne şovları ile çiftlere unutulmayacak bir tatil yaşatacak. “Sevgililer Günü”nü hafta sonu ile birleştirmek isteyen Grand Pasha misafirleri, 15 Şubat Cumartesi günü Cenk Eren’in aşk şarkıları eşliğinde unutulmaz bir gece geçirecek.

Akdeniz’in mavisi ve Beşparmak Dağları’nın eşsiz manzarasının ev sahipliği yaptığı Kuzey Kıbrıs’ın en yeni 5 yıldızlı oteli Grand Pasha Girne, romantik çiftlere unutamayacakları bir “Sevgililer Günü” sunuyor. Ünlü şarkıcı Cenk Eren 15 Şubat Cumartesi gecesi Grand Pasha Girne’de en güzel aşk şarkılarını sevgililer için söyleyecek.

Sevgilinizi spa terapi ile şımartın

Girne’nin sayılı SPA merkezlerinden biri olan Grand Pasha Girne, “Sevgililer Günü” paketleri ile çiftlere özel spa terapisi ve profesyonel masajların rahatlatıcı etkisini deneyimleme fırsatı sunuyor. Sağlık ve SPA merkezi bünyesinde bulunan masaj odaları, tuz odası, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, dinlenme odası, güzellik ve bakım odası, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu ile her türlü ihtiyaca yönelik konforlu bir hizmet anlayışı sunuyor. Konaklama yapacak otel misafirleri Grand Pasha SPA merkezinde masaj paketlerinde %15 masaj indiriminden yararlanabilecek.

   

Basın Bilgi: Naz Çekem – Ajanda PR 

0212 257 6618 & 0532 581 9557

Ajandapr.com

0+

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*