Perşembe , Kasım 15 2018
Anasayfa / Kültür & Sanat / Müzik / DEEZER, SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE EN ROMANTİK ŞARKILARI 1.000 KİŞİYE 0,99 TL’YE HEDİYE EDİYOR!

DEEZER, SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE EN ROMANTİK ŞARKILARI 1.000 KİŞİYE 0,99 TL’YE HEDİYE EDİYOR!

DEEZER, SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE EN ROMANTİK ŞARKILARI 1.000 KİŞİYE 0,99 TL’YE HEDİYE EDİYOR! 

Deezer, 10-14 Şubat tarihleri arasında üye olacak ilk 1.000 müziksevere 0,99 TL’ye
toplam 3 aylık Premium+ üyeliği hediye ediyor

İstanbul, 10 Şubat 2014 – Dünyanın 180’den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer, özel Sevgililer Günü kampanyası ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Deezer, 10-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştireceği Sevgililer Günü kampanyası ile ilk 1.000 şanslı müzik severe 0,99 TL karşılığında 3 aylık “Premium+” üyeliği hediye ediyor.

Deezer’dan “Premium+” üyeliğini başlatan ilk 1.000 müziksever; ayda 9,99TL yerine 3 ay için toplamda sadece 0,99TL ödeyerek milyonlarca şarkıya tüm cihazlardan sınırsız, reklamsız ve taahhütsüz erişim imkanına sahip olacak.

Sevgililer Günü’nde internet olmasa da; romantik aşk şarkıları çalarak bulundukları her ortamı romantik kılmak, kendini sevgilisiyle birlikte müziğin kollarına bırakmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı!

-*-

Resmi İnternet Sitesi :www.deezer.com

Deezer Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/deezer

Deezer Twitter : https://twitter.com/Deezer

Deezer Türkiye Twitter : https://twitter.com/DeezerTurkiye

adreslerinden takip edebilirsiniz

Deezer Hakkında

Deezer 180’den fazla ülkede, aylık 12 milyon aktif kullanıcıya, zengin bir içeriğe sahip, gerçek anlamda global bir müzik deneyimi sunuyor. 5 milyon ücretli kullanıcısı ve oluşturulan 100 milyonun üzerinde çalma listesi ile Deezer, müzik dinleyicilerinin önündeki kısıtlayıcı engelleri kaldırarak, 30 milyon şarkıya akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve akıllı televizyonların yanı sıra ev ve otomobil müzik sistemleri olmak üzere tüm cihazlardan her an, her yerde erişim sağlıyor. Deezer, müzik keşfi felsefesi ile tüm dünyada müzik severlere keyifli bir müzik yolculuğu sağlarken, Deezer editörlerinin önerileri kullanıcılara yeni müzikleri keşfetme, dinleme ve paylaşma deneyimi sunuyor. Facebook gibi uluslararası işbirlikleri ve Orange, EverythingEverywhere, Telenor gibi pek çok stratejik operatör ortaklıkları ile Deezer, müzik deneyimini dünya çapında yeni kullanıcılarla buluşturmayı amaçlıyor.

-*-

 

Detaylı Bilgi İçin:

Burcu ANIŞ| cohn&wolfe |  533 950 92 36  | burcu.anis@grey.com.tr

Müzeyyen ÖZTÜRK| cohn&wolfe |  212.328 31 39muzeyyen.ozturk@grey.com.tr

0+

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*