Cumartesi , Eylül 21 2019
Anasayfa / Spor / Basketbol / Efsane Harlem Takımı Türkiye’de

Efsane Harlem Takımı Türkiye’de

1454592026_Harlem_Globetrotters_7manşet  

EFSANE BASKETBOL TAKIMI HARLEM GLOBETROTTERS

90. YILINDA TÜRKİYE’DE

 

Basketbolu komedi ve şov ile birleştiren dünyanın en eğlenceli basketbol takımı Harlem Globetrotters, Pozitif Live deneyimiyle 25-27 Mart tarihleri arasında İstanbul ve Ankara’ya geliyor.

 

1454592024_Harlem_Globetrotters_2

Her yaştan izleyiciyi heyecanlandıran Harlem Globetrotters; Big Easy Lofton, Ant Atkinson, Hi- Lite Bruton TNT Maddox, Ace Jackson, Thunder Law, Bull Bullard, Sweet J Ekworomadu ve Cheese Chisholm gibi takımın yıldız oyuncularıyla, National Geographic Kids medya sponsorluğunda 25-26 Mart tarihlerinde İstanbul’da Volkswagen Arena‘da ve 27 Mart tarihinde Ankara’da Ankara Arena‘da sevenleriyle buluşacak.

Aile boyu eğlence sunan basketbol şovu Harlem Globetrotters’ın biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor. Biletler, 12 yaş altı çocuklar için yüzde 35 indirimli olarak satışa sunuluyor.

1454592027_Harlem_Globetrotters_8  

Magic Pass, Harlem Globetrotters Oyuncularıyla Unutulmaz Bir Deneyim Yaşatacak

 

Kategori biletlerine ek olarak “Magic Pass” biletleri alan izleyiciler şov öncesinde sahada oyuncularla tanışabilecek, fotoğraf çektirip imza alabilecekler. Etkinlik başına yalnızca 300 kişiyle sınırlı bu özel deneyimde Harlem takımı ile atış yapılarak özel teknikler de öğrenilebilecek.

Harlem Globetrotters Hakkında

Abe Saperstein tarafından Chicago, Illinois’de 1926 yılında kurulan Harlem Globertrotters daha önce NBA’de oynamış ve dünyanın çeşitli yerlerinde gösteri maçlarına çıkan oyuncuları bir araya getiriyor. Harlem Globertrotters’ın hareketleri bir ya da daha fazla basket topunun mükemmel kontrolüne, dengeye ve paslara dayanıyor.

 

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*