Cumartesi , Eylül 21 2019
Anasayfa / Teknoloji / Bilgisayarlar / Bu Sadece Saat Değil

Bu Sadece Saat Değil

babalar-günü-shine2

Şık tasarımıyla hem bir saat hem de her tarza uyum sağlayan bir aksesuar

Misfit aktivite saatleri ile

her baba şampiyon, bütün babalar star

Babalar bu yıl Misfit’in tasarımıyla fark yaratan aktivite saatleri Misfit Shine ve Misfit Flash ile tarzlarını konuşturacak. Babalar Günü’nde babasına her an yanında taşıyacağı ve hayatına hareket katacak bir hediye almak isteyenler, farklı renkleriyle ve şık tasarımıyla dikkat çeken dünyanın en şık aktivite saati Misfit Shine ve Misfit Flash’la çok farklı bir sürpriz yapabilirler.

Misfit’in giyilebilir teknoloji alanında devrim yaratan dünyanın en şık ve stil sahibi aktivite saatleri Misfit Shine ve Misfit Flash, Babalar Günü’nde bu yıl babalarına farklı bir sürpriz yapmak isteyenler için ideal bir hediye seçeneği. Red Dotödüllü şık tasarımıyla fark yaratan Misfit Shine tarzıyla fark yaratmak isteyen babaların hayatına yepyeni bir deneyim kazandıracak. Hızlı yaşamayı seven, teknolojiyi ve modayı takip edenlere özel Misfit Flash ise, “genç ruhlu” babaların hayatına renk katacak.

babalar-günü-shine 

Şık tasarımının yanı sıra teknolojik özellikleriyle de dikkat çeken Misfit Shine ve Misfit Flash, sokakta yürürken, havuzda yüzerken, spor yaparken ve hatta uyurken aktivite seviyenizi her an izliyor. Misfit’in şık ve stil sahibi aktivite saatleri ile ne kadar yürüdüğünüzü, kaç kalori harcadığınızı, uyku süresini ve kalitesini iOS ya da Android cihazına yüklenebilen uygulamasayesinde anında öğrenebilirsiniz.

babalar-günü-flash 

Misfit’in aktivite saatleri, özel bilekliği ya da klipsi ile her türlü kıyafete ve ayakkabıya tutturularak kullanılabiliyor. Misfit Shine ve Misfit Flash’ın en önemli özelliklerinden biri de her gün şarj etmeye gerek kalmadan 6 ay süreyle pille çalışması.

 

Hakkında Oya Demirtok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*