Bodrum’da İş’ten Sesler Korosundan Moral Konseri

 Bodrum’da İş’ten Sesler Korosundan Moral Konseri

İş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan sosyal yardımlaşma ve iyilik hareketi C- Majör İş’ten Sesler Korosu, bu kez orman yangınlarından zarar gören Bodrum’u yeşillendirmek ve yaraları sarmak için Şef Özlem Abacı yönetiminde unutulmaz bir konsere imza atmaya hazırlanıyor. Tiyatro, televizyon ve sinema dünyasının ünlü ismi Hakan Bilgin’in sunuculuğunu yapacağı geceye ünlü sanatçılar Onur Akın, Nebil Özgentürk, Bekir Ünlüataer, Bülent Özdemir & Gökçe, Serap Yenici, Ragıp Arda Bıcılı, Burcu Hancı ve Asiye Palu gibi değerli sanatçılar katılım gösterecek. 11 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 20.00’de Bodrum Antik Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan konserde, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Pop Müziği’ne ait şarkılar seslendirilecek. “Her Nota 1 Fidan” sloganıyla Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı himayelerinde organize edilen konser, müzikseverlere müzikal bir yolculuk yaşatacak.

Sianji Grup Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır başkanlığında Türkiye ekonomisine yön veren iş insanları ve sanatçıları tarafından 2016 yılında kurulan C-Majör İş’ten Sesler Korosu, yıllardır STK’larla birlikte gelirini genelde çocukların sağlığı ve eğitimine harcamak üzere bağış konserleri düzenliyorlar.

C-Majör İş’ten Sesler Korosu, 11 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 20.00’de Bodrum Antik Tiyatrosu’nda gerçekleştireceği konser ile bu kez orman yangınlarından büyük zarar gören Bodrum’u yeşillendirmek ve yaraları sarmak için şarkı söylemeye hazırlanıyor.  Koronun şefliğini üstlenen Özlem Abacı yönetiminde, ünlü sanatçılar, Hakan Bilgin’in sunuculuğunu yapacağı geceye ünlü sanatçılar Onur Akın, Nebil Özgentürk, Bekir Ünlüataer, Bülent Özdemir & Gökçe, Özlem Abacı, Serap Yenici, Ragıp Arda Bıcılı, Burcu Hancı ve Asiye Palu gibi değerli sanatçıların sahne alacağı konseri, tiyatro, televizyon ve sinema dünyasının tanınan ismi Hakan Bilgin sunacak. Denizbank, Doc. Dr. Aydın Arslan, Dentistanbul ana sponsorluğunda, Ajanda Pr, Çizgi Reklam, Sianji Well-Being Resort Bodrum, Meşealtı Otantik Kebap, Ramada Plaza, Umay Değer Kat, Zibziart sponsorluğunda ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı himayelerinde gerçekleşecek olan konserde, müzikseverleri unutulmaz bir ziyafet bekliyor.

 

Benzer Yazılar