ATİYE 3. Sezon

Türkiye pazarına giriş yaptığından beri ilgiyle takip edilen Netflix 3.5 milyon aboneye sahip. Araştırmalara göre ülkemizde %26 pazar payı olan dijital yayın platformu, yerli yapımlarını artırırken Türkiye’deki izleyicilerini yeni global dizileri ve filmleriyle buluşturmaya devam ediyor.

İçerik kütüphanesine ekleyeceği yeni yapımları düzenli olarak paylaşan Netflix, Haziran 2021 takvimini açıkladı. Ayrıca ikinci Türk orijinal yapımı Atiye’nin final sezon yayın tarihi de belli oldu.

Atiye 3. ve final sezon görüntüleri paylaşıldı

Düzenli olarak paylaştığı yayın takvimiyle o ay gösterime girecek dizileri ve filmleri izleyicilere bildiren Netflix, Haziran 2021 takvimini bugün açıkladı. YouTube’dan duyurulan videoda sürpriz bir şekilde Atiye’nin 3. sezonunun 17 Haziran’da yayınlanacağı açığa çıktı. Ünlü yapımın çekimlerinin geçtiğimiz yaz aylarında tamamlandığı biliniyordu.

İlgili kısım 1:03 dakikada başlıyor.
Atiye, İstanbul’da yaşayan ve mesleği ressamlık olan aynı isimdeki genç bir kadının kendini keşfetme noktasında çıktığı yolculuğu konu alıyor. Netflix’in ülkemizde orijinal içerik üretmesiyle Türk dizi ve sinema sektöründe farklı yapımlarında ortaya çıkabileceğinin bariz örneklerinden olan dizinin mistik bir teması bulunuyor.

 

Benzer Yazılar