Şeker tadında koleksiyon: Candy Crush!

 Şeker tadında koleksiyon: Candy Crush!

Yazın tüm renkleri ECCE tasarımlarında buluşuyor

 Birbirinden özel zanaatkar pırlanta ve tasarımlara sahip koleksiyonlar sunan ECCE,  Happy Star Heart Diamond ve Candy Crush Koleksiyonu’yla sıcak yaz günlerine damgasını vuracak.

 

Minimal, gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilecek, Türkiye’nin en kıymetli mücevher ustalarının elinden çıkan işçilik ve pırlanta kalitesi açısından ödün vermeyen mücevherlerden oluşan tasarımlar sunan ECCE, yaza damgasını vuracak iki koleksiyonla sıcak yaz günlerine hem şıklık hem de renk katmaya hazır.

 

Tasarımcı Ece Şenyıldız’ın soyadını taşıyan “Happy Star Heart Diamond”, yapılan her işi aşkla yapmanın felsefini tasarımlarına yansıtıyor. Düz ve doğal taşlar kullanılarak tasarlanan koleksiyon, 7 farklı renk seçeneğine sahip. Sedef, seramik, onix, akik, ruby, kaplangözü ve jade taşlarının kullanıldığı koleksiyon, istenen doğal taşlarla tasarlanabiliyor. Kolye, küpe ve bileklik kategorilerinde dikkat çeken koleksiyon,  şimdiden yazın favorisi olmaya aday.

Şeker tadında koleksiyon: Candy Crush!

 Kullananların kendisini iyi hissedebileceği, baktıkça yüzünde mutluluğa sebep olacak, zarif ürünler tasarlayan ECCE, Candy Crush Koleksiyonu’yla şeker tadında bir yaza hazır.   Rengarenk, mineli şeker tadında altın kolyelerle eğlenceli bir stil ortaya koyan koleksiyon, 10 farklı renk seçeneğiyle öne çıkıyor. Beyaz, siyah, lacivert, kırmızı, pembe, yeşil, mavi, Nil yeşili, sarı ve mor renkleriyle seçim yapmakta zorlanacağınız Candy Crush, zarif bir şıklık sunuyor.

 

ECCE’nin iyi hissettiren zanaatkar pırlantalı tüm tasarımlarına www.eccediamonds.com adresinden ulaşabilir ve dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

 

 

Benzer Yazılar