Aeedam by Zara Aida Markası Artık Türkiye’de

 Aeedam by Zara Aida Markası Artık Türkiye’de

 

Aeedam by Zara Aida &Onur Hazar Moda Dünyasında Yeni Soluk

Modern, şehirli Unisex olarak hazırlanan tasarımlarda tema renkler siyah-beyaz-gri tonları ve açık pembe-mor renkleri kullanıldı.Moda dünyasına iddialı bir giriş yapan uluslararası markanın lansmanı da Nişantaşı mağazasında ünlülerin katılımıyla gerçekleşti.

Azerbaycan’ın uluslararası markası Aeedam by Zara Aida Yeganova’nın Onur Hazar kreatif direktörlüğünde hazırladığı “Revival” adını verdiği yeni koleksiyonun tanıtım lansmanına Hande Yener, Hakan Akkaya , Ünlü Ressam Berfin Uluman, Oyuncu Korcan Kol, Seçil Gür, Roya, İrada ibrahimova, Haci Nazim, Elchin Jafarov, Rufet Axundov katıldı.Selim Akar’ın hosted ettiği Aeedam by Zara Aida’nın yeni koleksiyonu “Revival” lansmanında Aeedam markasının kurucusu Zara Aida Yeganova Hande Yener ve Hakan Akkaya basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Aeedam markasının vefat eden annesinin ismi olduğunu açıklayan Zara Aida, ”Bugün hem revival koleksiyonumuzun tanıtım gününün annemin doğum gününe denk gelmesi benim için büyük mutluluk oldu. Annemin en çok beğendiği Türk pop yıldızı Hande Yener ‘di. Bu vesileyle yanımda olduğu için çok teşekkür ederim” dedi.

HAKAN AKKAYA ; ”HANDE YENER TÜRKİYE’NİN EN STİL SAHİBİ POP İKONUDUR. BAKSANIZA FİZİĞİNE BUGÜNDE AYRICA LİSELİ. ONA HER ŞEY YAKIŞIYOR” DEDİ.

Modacı Hakan Akkaya ise ”Amerika koleksiyonum “Aeedam” işbirliği ile Nişantaşı’nda sadece burada satışta. Burada olmaktan mutluluk duydum” diyerek sözlerini tamamladı. Popçu Hande Yener, ”Arka arkaya konserlerim oluyor. Şimdi sevgili Hakan Akkaya’dan yeni kostümler yolda. Hatta Kuruçeşme Arena konserim için bir kırmızı kostüm yaptı, bir kırmızı sormayın” dedi.

Geçtiğimiz akşam terliklerle ödül törenine katılan Hande Yener’e bu konu hatırlatılması üzerine Yener, ”Klişe şeyler yapmayı sevmiyorum. Değişik şeyler yapmayı seviyorum . Mesela Hakan bana transparan bir kumaş gösteriyor, gözümün içine bakıyor. Ben tabii ki Hakancığım diyorum, 90-60-90 diyorum. Seve seve giyerim diyorum” dedi. Hakan Akkaya ise ünlü pop yıldızına övgüler yağdırarak, ”Hande Yener Türkiye’nin en stil sahibi pop ikonudur. Baksanıza fiziğine bugünde ayrıca liseli. Ona her şey yakışıyor” dedi.

Terlikle gittiği ödül töreni yankıları halen süren Yener Aeedam by Zara Aida markasının tanıtımında bu sefer dünyaca ünlü Versace markasının 20.000’Tl’lık botlarıyla gelerek ilgi odağı oldu.

Kadınca dergisi moda editörü stilist Onur Hazar bu kez moda dünyasına  kretif  direktör  olarak hızlı ve görkemli bir giriş yaptı. Moda sayfalarımızda kapaklarımızda stiliyle fark yaratan ekip arkadaşımızın moda sektöründe farkıyla yeni başarılara imza atacağına, Aeedam by Zara Aida &Onur Hazar iş birliğinin moda dünyasına yeni bir soluk getireceğine inanıyor başarılar diliyoruz.

Benzer Yazılar